Klenot (v) září

1. 9. 2018

Klenot pro Elišku

Léto se překlopilo do druhé poloviny a blíží se nám Slavnosti královny Elišky. Letos přijede pozdravit své město v sobotu 1. září. Hradecký Klenot se připojuje k oslavám a chystáme doprovodný program na našem dvoře.

Přivezeme farmáře, se kterými spolupracujeme, například Mlékárnu U Josefa nebo Ranč Bělečko. K tomu připravíme ochutnávku všech našich piv za jednotnou cenu 25,- Kč. Bude to takový malý farmářsko-pivní festiválek.

Odpoledne nás roztančí hradecké kapela Pavouk Čichal Salám. Pět usměvavých kluků z Hradce, kteří hrají energickou muziku, swing a podobné žánry. Na divadelňáku sklidili velký úspěch, mrkněte na video.

Pro pivní labužníky chystáme SOUTĚŽ.

  1.  Vyzvedněte si kartičku „Ochutnejte naše Klenoty“
  2. Ochutnejte 6 piv, za každé získáte razítko.
  3. Za vyplněnou kartičku dostanete lahev Klenot Desítka (1l).
  4. Odevzdejte kartičku obsluze ve stánku a zúčastněte se slosování o ceny.
  5. Pro převzetí výhry musíte být přítomni při vyhlášení (sobota večer, upřesníme).

Otevřeme také naše sklepy a budete mít možnost prohlédnout si náš Pivovar zblízka.

Stavte se u nás cestou na ohňostroj na dobré pivo a kus řeči. Začínáme v 10:00 a pokračujeme až do večera, po 22′ se program přesouvá dolů do Pivnice. V pátek budeme točit pivko v průjezdu, tak k nám také nakoukněte 🙂

8. 9. 2018

Festival BEZ DOMOVA

Oblastní charita Hradec Králové srdečně zve na FESTIVAL BEZ DOMOVA, který se koná 8. září 2018 od 14 hodin na Kavčím plácku v Hradci Králové.

Webové stránky   |   Facebook akce

14 – 15. 9. 2018

Dožínky

Už tradiční akce, tentokrát u koupaliště Flošna, takže to k nám budete mít kousek 🙂 Oslava ukončení žní, bohatý kulturní program, zábava pro děti, výborné jídlo, trh regionálních výrobců potravin.

Webové stránky    |   Facebook akce

15. 9. 2018

První rok Pivovaru

Přesně před rokem jsme začali vařit první várku Hradeckého Klenotu. O měsíc později už se vozila naším městem a svlažovala žíznivé krky Hradečáků. Po ročním fungování máš náš Pivovar v sortimentu 9 druhů piv, navštívil mnoho pivních festivalů, užíval si s Hradcem plesovou sezónu, hokejové zápasy i divadelní festival. To všechno musíme pořádně oslavit!

Zveme vás opět k nám na dvůr u Pivovaru, kde budeme grilovat masíčko, poslouchat hradeckou muziku a zahrajeme si pár pivních her. Samozřejmě zpřístupníme prostory Pivovaru.

22. 9. 2018

Nábřeží gurmánů

Na hradecké náplavce se budou potkávat milovníci dobrého jídla a pití, kuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři. Chuť podzimu nabídne sezónní suroviny, včetně regionálních potravin.

Webové stránky | Facebook akce